Rayaniko

توسط: | نظر ها: 0 | زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۹

طراحی سایت فروش شارژ

یکی از پردرآمدترین کسب و کارها همواره برای مخابرات و دستگاه ها و سازمان ارتباطات رادیویی میباشد چرا که امروزه افراد نوجوان تا کهن سالان هم یک تلفن همراه یا اصطلاحا موبایل دارند و در حال استفاده از آن میباشند. حتی فروش گوشی های هوشمند هم در کنار آن یکی از کسب و کارهای موفق نیز محسوب میگردد. بنابراین به نظر می آید که فروش شارژهای اپراتورهایی مانند همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل میتواند در کنار شغل اول شما در ابتدا سود بسیار زیادی را نصیب شما نماید.
حتی این نوع از وب سایت ها را در کنار وب سایت های  توصیه میکنیم که بازدید کنندگان بالایی دارند چرا که شما میتوانید به راحتی در وب سایت پر بازدید خود فروش شارژ را راه اندازی نمایید و بخشی از سود خود در وب سایت را افزایش دهید. درست است که از نگاه نخست این مدل کسب و کار زیاد به چشم نیاید ولی در دراز مدت میتواند در بین افراد آنلاین جا بیافتد و همین باعث گردد که بازدید کنندگان زیادی به سراغ وب سایت شما بیایند.

شرکت طراحی سایت رایانیکو تمامی مراحل از مذاکره با اپراتورهای تلفن همراه برای گرفتن این سرویس آنلاین تا بانکهای مرتبط در جهت راه اندازی پرداخت آنلاین را برای شما انجام خواهد داد. به طوریکه شما در نهایت از طریق پنل کاربری که برای شما در نظر گرفته میشود میتوانید هر روزه از هر کجا که به اینترنت دسترسی دارید حساب کاربری خود را در طراحی کنترل و چک نمایید. همچنین ما خود را متعهد مینماییم که در هر مرحله ای برای پیشرفت بهتر و افزایش بازدید کنندگان طراحی فروش شارژ مشاوره های رایگان را در اختیار شما قرار دهیم.
یکی از کارهای بسیار مهمی که عموما به دلیل بازدید کنندگان بالا در وب سایتهای فروش شارژ میتوان انجام داد گرفتن تبلیغات در قالب بنرهای تبلیغاتی میباشد. چرا که بسیاری از شرکتهای بزرگ و متوسط و حتی کوچک به دنبال وب سایت هایی هستند که بازدید کنندگان بالایی دارند و برای آنها اصلا اهمیتی ندارد که سایت مورد نظر در چه زمینه ای مشغول به فعالیت میباشد.

طراحی زیبا و منحصر به فرد میتواند باعث جذب و جلب کاربران حتی با رنج سنی بسیار کم گردد. بطوریکه متخصصان گروه طراحی رایانیکو بهترین و راحتترین مراحل را برای ثبت سفارش و خرید شارژ در وب سایت برای شما در نظر خواهند گرفت تا کاربران به راحتی و در حداقل زمان ممکن بتوانند شارژ مورد نظر خود را سفارش بدهند.
طراحی سیستم تخفیف هم میتواند کاربران را ترغیب نماید که تعداد شارژ بیشتری را سفارش دهند. حتی میتوانید با استخدام بازاریاب هایی برای مغازه های خواربار فروشی و سوپر مارکتها تعداد فروش شارژ آنلاین را افزایش دهید و پورسانت بیشتری را از اپراتورهای تلفن همراه دریافت نمایید.

معمولا تجربه نشان میدهد که در یک وب سایت فروش شارژ به صورت آنلاین میتوان سرویس ها و خدمات زیر را به کاربران ارائه داد:

 

  1.     طراحی صفحه وب  فروش شارژ از طریق درگاه های بانکی
  2.     طراحی صفحه وب  ثبت نام کاربران جهت ارائه کد تخفیف به آنها
  3.     طراحی صفحه وب  ارائه کد تخفیف به کاربران ویژه با تعداد خرید های بالا
  4.     طراحی صفحه وب  ارسال اس ام اس به کاربران

و بسیاری از قابلیتهای دیگر که مطمئنا در زمان عقد قرارداد با شما در میان خواهیم گذاشت.

بنابراین چنانچه این مقاله شما را برای سفارش سایت برای فروش شارژ تان ترغیب کرد میتوانید با کلیک بر روی این لینک وارد صفحه ثبت سفارش شوید

رایانیکو راهی نو اندیشه ای نیکو

 

پسندیدم

5

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید