Rayaniko

توسط: | نظر ها: 0 | زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۸

طراحی سایت فروشگاهی

میتوان گفت که از زمان به وجود آمدن طراحی وب سایت ، وب سایت های فروشگاهی جزو پرکاربردترین وب سایتی میباشد.امروزه در دنیا وب سایت هایی مانند Amazon و Ebay و یا حتی digikala سود های کلانی در راستای وب سایت های فروشگاهی بدست آورده اند. امروز در ایران بسیاری از افراد حتی قبل از رفتن به مغازه حتما سری به یکی از سایت های فروشگاهی آنلاین زده و یک برآورد قیمت کرده تا با فکری بازتر بتوانند خرید خود را انجام دهند.
بنابراین شرکت طراحی سایت رایانیکو با داشتن تجربه ای فراوان در طراحی سایت های فروشگاهی و پشتیبانی 24 ساعته این در این نوع طراحی دلایل اصلی داشتن یکک سایت فروشگاهی را به اعوامل زیر دسته بندی کرده است:

1. قیمت رقابتی:
بسیاری از فروشگاه های اینترنتی قیمت های مناسب تری نسبت به مغازه ها و فروشگاه ها دارند .اکثر صاحبان فروشگاه  از این مطلب آگاه اند  که اکثر افراد برای قیمت مناسب تر به سایت های فروشگاهی سر میزنند.
دلیل دیگر این که افراد از سایت های فروشگاهی اینترنتی استفاده میکنند این است که سرعت بیشتری و زمان کمتری صرف خرید خود میکنند. از سوی دیگر خرید و فروش به صورت آنلاین شامل مسائل مالیاتی نمیشود و این میتواند مزید بر علت گردد.

2. تنوع کالا:
بسیاری از فروشگاه ها واقعی در ارائه محصولات متنوع مشکل دارند.ولی این امر درفروشگاه های اینترنتی به دلیل زیاد بودنشان برطرف شده و  به همین دلیل شما میتوانید برای خرید کالا های بیشتری را مورد بررسی قرار بدهید

شرکت طراحی سایت رایانیکو در نظر دارد که با طراحی سایت فروشگاهی شما را برای رسیدن به اهداقتان یاری نماید.امکاناتی که شرکت طراحی سایت رایانیکو در اختیار شما میگذارد عبارتند از:
1. امنیت بالا
2. سرعت بسیار بالا در لود شدن سایت
3. طراحی شکیل و مدرن
4. طراحی پنل مدیریتی بسیار کاربردی و مدیریت لحظه به لحظه
5. اضافه کردن پنل پیام کوتاه و درگاه بانکی
6. بهینه سازی(seo) وب سایت در موتور های جستجوگر برای جذب بیشتر مشتری و سود بیشتر

رایانیکو راهی نو اندیشه ای نیکو

پسندیدم

1

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید