نحوه کار ما

به محض آشنا شدن شما با رایانیکو و بستن قرارداد یک گروه حرفه ای و متخصص برای شما ایده پردازی مینمایند. با انجام جلسات و مشاوره با شما بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان طرح و برنامه ریزی مینمایند. به یاد داشته باشیم طراحی یک وب سایت ایده آل طرح و برنامه میخواهد که حتی اگر شما برای آن هیچ طرحی نداشته باشید ما در مجموعه شرکت این کار را به صورت رایگان برای شما انجام میدهیم.
در مرحله بعد با توجه به طرحی و برنامه ای که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم مشخص گردید, با انجام جلسات مختلف درون شرکت و تجزیه و تحلیل و آنالیز طرح شما بهترین فاز کاری را در قالب تیمی که قرار است وب سایت شما را طراحی نماید پیاده سازی خواهیم نمود. این بخش از خود فازهای طراحی تا پشتیبانی وب سایت و بهینه سازی آن در موتورهای جستجو را پوشش خواهد داد.
مهمترین بخش که مشتریان هم دلواپس آن هستند بخش شروع و ادامه طراحی میباشد. شما این نگرانی را نداشته باشید چرا که در زمان طراحی چنانچه تمایل داشته باشید به محل شرکت دعوت خواهید شد تا شخصا مراحل طراحی وب سایت خود را ببینید و نظر شخصی خود را اعلام نمایید. سعی بر آن داریم تا نهایت رضایت شما را جلب نماییم.
در نهایت زمانی همه مراحل قبلی خودش را نشان میدهد که شما وب سایت خود را با آدرسی که قبلا ثبت نموده اید توسط اینترنت ببینید. مطمئن باشید حتی در این مرحله اگر مشکلی وجود داشته باشد یا حتی نظری هم در رابطه با طراحی داشته باشید حتما اعمال خواهد شد.
  • RayaNiko

درباره ی رایانیکو

شرکت رایانیکو با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا در عرصه وب و با داشتن تیمی متشکل از جوانانی پر از شور و ذوق و حرفه‌ای در کار خود آماده ارائه سرویس های همچون : طراحی سیستم‌های مدیریت محتوای اختصاصی (CMS) ، طراحی سایت اختصاصی ، آموزش برنامه نویسی و طراحی وب سایت آموزش فریم ورک سیمفونی (آموزش فریم ورک symfony ) می‌باشد. رایانیکو با شعار راهی نو و اندیشه‌ای نیکو قصد دارد که ثابت کند برای داشتن کسب و کاری موفق نیاز به راهی جدید دارید و در دنیای امروز راه جدید یعنی داشتن کسب و کار در فضای مجازی و با شعار اندیشه‌ای نیکو می‌خواهد بگوئید با داشتن اندیشه‌ای خوب می‌توان بسیار موفق بود. مهم‌ترین هدف رایانیکو این است که سفارش‌ها کاربران رو در زمانی مناسب با کیفیتی بسیار بالا انجام دهد. شرکت رایانیکو به پروژه های که میگیرد فقط به چشم یک محصول نگاه نمی‌کند بلکه سعی میکند در تمامی مراحل پروژه کنار شما باشد و با ارائه ایده و راه حل‌هایی مناسب برای وب سایتتان مسیر رو برای رسیدن شما به هدفتون یعنی موفقیت در کسب و کار اینترنت کمک کند.
  • خدمت رسانی عالی
  • سرعت بالا
  • کیفیت باور نکردنی

آشنایی با تیم

Majid Safaie

مجید صفایی

مدیر تیم

توسعه دهنده , طراح وب و مسلط به config و مدیریت سرور

HamidReza Ranji

حمیدرضا رنجی

توسعه دهنده و طراح وب

Ramin Esmaili

رامین اسماعیلی

توسعه دهنده و طراح وب

MohammadMahdi Moqiseh

محمد مهدی مقیسه

توسعه دهنده و طراح وب

Amir AkbarMaleki

امیر اکبر ملکی

طراح وب

AmirHossein BayramZade

امیرحسین بایرام زاده

طراح وب

AmirHossein Rezaei

امیرحسین رضایی

طراح وب(Designer)